Kategorie

KamadoSpace INFINITE ISLAND

DOPRAVA
ZDARMA
KamadoSpace INFINITE ISLAND
 Další obrázky
KamadoSpace INFINITE ISLAND KamadoSpace INFINITE ISLAND KamadoSpace INFINITE ISLAND KamadoSpace INFINITE ISLAND KamadoSpace INFINITE ISLAND KamadoSpace INFINITE ISLAND KamadoSpace INFINITE ISLAND KamadoSpace INFINITE ISLAND KamadoSpace INFINITE ISLAND KamadoSpace INFINITE ISLAND KamadoSpace INFINITE ISLAND KamadoSpace INFINITE ISLAND KamadoSpace INFINITE ISLAND
DOPRAVA V ČR ZDARMA
Výrobce: EU
Model: KamadoSpace Infinite Island
Dostupnost: Na dotaz
CZK
Maloobchodní cena 132 100 Kč 132100
Bez daně: 109 174 Kč
Množství:  

KamadoSpace Infinite Island je venkovní varný stůl navržený pro většinu grilů typu Kamado až do průměru 61 cm. Komponenty z práškově lakovaného žárově pozinkovaného kovu a nerezové oceli se krásně kombinují s panely HPL a vytvářejí robustní, dobře navrženou konstrukci, která vydrží roky.

K dispozici jsou 3 zásuvky o objemu 68 L na hrnce a náčiní, 1 zásuvka o objemu 179 L na uschovu dřevěného uhlí - všechny se skrytými výsuvnými systému BLUM.

 • vhodná pro grily do průměru 61 cm
 • 3 zásuvky o objemu 68 L
 • zásuvka na dřevěné uhlí 179 L
 • závěsy s tlumením
 • pracovní deska z nerezové oceli
 • čelo z kompaktních desek odolných vůči povětrnostním vlivům

KamadoSpace přináší 4 v 1:

 • hnízdo pro kamado gril
 • vozík
 • přípravná plocha
 • úložný prostor pro příslušenství

Uzení a grilování by mělo bavit nejen gurmány, ale i mistra kuchaře celého procesu. Vytvořte si ideální prostředí a soustřeďte se na recept, improvizujte a prozkoumejte kulinářské prostory, přičemž vše, co můžete potřebovat, budete mít po ruce.

Skříň ke vyrobena z nerezové oceli, práškově lakovaná kovová konstrukce a panely z HPL - extrémně odolného vůči povětrnostním vlivům. HPL panely jsou mrazuvzdorné a žáruvzdorné při stálém teplotním zatížení -80°C až 80°C. Jádro je nehořlavé a povrch světlostálý. Extrémní ochranu proti povětrnostním vlivům tvoří dvojitě tvrzené akrylové polyuretanové pryskyřice. Na rozdíl od masivního dřeva je HPL absolutně bezúdržbový materiál. Oděr, nárazy, škrábance a extrémní teplotní výkyvy - nic z toho od této chvíle nebude problém. Povrch panelu dokonale napodobuje tvrdé dřevo a to i na dotyk. Všechny kovové součásti jsou opatřeny práškovým nástřikem, který chrání před poškrábáním, vybělením, horkem, mrazem, korozí a jinými povětrnostními vlivy. Pracovní deska je vyrobena z pečlivě leštěné nerezové oceli odolné vůči kyselinám, teplu a snadno se čistí a udržuje. Přesný kruhový nebo oválný otvor v pracovní desce je vyřezán laserem, aby vyhovoval vašemu kontrétnímu modelu Kamado. Výšku kovové police, na které je umístěn Kamado gril, lze nastavit v krocích po 30 mm (6 pozic).

Stůl má také 4 zásuvky pro velké příslušenství jako litinový rošt, pizza kámen, deflektor nebo plech na pečení. K dispozici je také jeden velký oddíl o objemu 213 L se 3 nastavitelnými (50mm) výškovými policemi pro veškeré příslušenství, omáčky, koření, hrnce,... Vše se soft-close panty.

Pro úsporu místa na pracovní ploše je nainstalovaný držák na papírové utěrky z boku stolu, dále pak držák s 10 háčky na zavěšení doplňků a police na bylinky. Vše z kvalitní nerezové oceli. Nerezový popelní s víkem je vlastno, kterou ocení každý vášnivý milovník grilování.

Jako zvláštní příslušenství lze dokoupit posuvné desky Edge Grain, kryty stolů a nakládací nosítka grilu.

Rozměry/rozměry se standarním provedení a koly:

 • šířka: 1600/1891 mm
 • hloubka: 818/838 mm
 • výška: 799/895 mm
 • hmotnost: 190 mm